Jeigu Jūs turite kelis žurnalus, tai pirmiausia pasirinkite žurnalą, kurio prisegtukus (failus) norėsite peržiūrėti, o gal ir jų kopijas atsisiųsti į savo kompiuterį.

 1. Žurnalo meniu juodame stulpelyje paspauskite Žurnalo įrašai.
 2. Žurnalo įrašai lange viršutiniame dešinės pusės kampe matote meniu ĮRAŠAI SKYRIAI KNYGOS ir trys vertikalūs taškai. Paspauskite stovėdami ant trijų vertikalių taškų ir atsidarys papildomi pasirinkimai Failai Archyvas.
 3. Pasirinkite Failai.
 4. Failai lange nurodykite paieškos (filtro) sąlygas, jeigu Jus domina ne visi prisegtukai, o tik tie, kurie atitiks paieškos ( filtro) kriterijų.
  1. Prisegtukų paiešką galima atlikti pagal šiuos kriterijus (vienu metu galite naudoti ir visus paieškos kriterijus, jie padės greičiau rasti norimus prisegtukus) :
   • Paieška – Kontekstinė paieška.
   • Dok. Nr. – pagal prie konkretaus dokumento prisegtukus.
   • Dalyvis – Galime išsifiltruoti tik konkretaus dalyvio prisegtukus.
   • Forma – prie konkrečios formos prisegtus prisegtukus.
   • Statinio elementas – prie konkretaus statinio elemento prisegtus prisegtukus.
 5. Prisegtukus galite suarchyvuoti ir atsisiųsti:
  1. Visus rastus prisegtukus (failus) atsisiųsti, tai FAILAI lango viršuje paspauskite ATSISIŲSTI ir visi prisegtukai, kurie atitinka paieškos kriterijų bus suarchyvuojami ir patalpinti Skyriuje Archyvas (žr.2 punktą).
  2. Reikia tik dalies prisegtukų, kurie tenkina sąlygas, tai tuos prisegtukus būtina pažymėti (varnele prieš pavadinimą esančiame kvadratėlyje). Visi prisegtukai, kuriuos pažymėjote varnele, bus suarchyvuojami ir patalpinti Skyriuje Archyvas (žr.2 punktą).
 6. Apie Jūsų visų prisegtukų archyvo padarymą sistema informuos elektroniniu laišku. Kaip peržiūrėti ir pasiekti archyvą rasite ankstesniuose aprašymuose apie archyvą.