UŽDUOTYS – tai statybos dalyvių bendravimas (chat) už statybos darbų žurnalo ribų, t.y. šiame sistemos StatybosZurnalas.Lt skyriuje Jūs įgyjate galimybę protokoluoti pasitarimus – atsisakyti pildymo popieriuje, fiksuoti kolegų klaidas ir kviesti jas ištaisyti – atsisakydami papildomų skambučių, o taip pat dalintis kitais bendrais  klausimais. Visi Jūsų susirašinėjimai gali būti privatūs (matys tik tas asmuo, kuriam ši Užduotis PASKIRTA) arba bendri, pasitarimų protokolai ir kita informacija, kuri pildyta per skyrių UŽDUOTYS nebus spausdinami baigiamajame statybos darbų žurnale ir ši informacija nebus matoma Inspektuojančioms institucijoms po jų prisijungimo, nes jie tiesiog nematys meniu punkto UŽDUOTYS.

  1. Statybos darbų žurnalailange pasirinkite žurnalą, kurį pildysite.
  1. Žurnalo meniu juostoje pelės klavišo spūstelėjimu pasirinkite   (juodame stulpelyje, kairėje ekrano pusėje).
  2. Užduotys lange dešiniajame viršutiniame kampe atsistojame ant  ir pelės klavišo spūstelėjimu fiksuokite pasirinkimą.
  3. Lange UŽDUOTYS matote Užduočių sąrašą. Ją galima perržiūrėti pasirinkus filtrus, kuriuos aptarsime kituose skyriuose.

 

Kadangi redagavimo ar naujo įrašo kūrimo langas toks pat, tai detaliau aptarsime kaip pasiekti langą Nauja užduotis.

·         Naujo įrašo ( Naujos Užduoties)kūrimas

Jeigu sąrašas tuščias arba jį norite papildyti tai atsistokite ant  ir patvirtinkite savo pasirinkimą pelės spustelėjimu.

·         Esamo (anksčiau sukurto) įrašo  redagavimas

Jeigu norime redaguoti Užduotį, tai atsistokite Užduočių sąraše  ( langas UŽDUOTYS) ant norimos redaguoti Užduoties pavadinimo ir pelės klavišo  spūstelėjimu pasirinkite Užduotį, kurią norėsite redaguoti. Jūsų monitoriaus  bus padalintas į dvidalis ir dešinėje pusėje atsiras įrašas Užduoties, kurią  norite redaguoti, o kairėje – liks sąrašas Užduočių. Toliau galimi ši veiksmai su redaguojamu įrašu (Užduotimi), kad patektume į langą Nauja užduotis  :

  1. Atsistojęs ant trijų vertikalių taškų  ir spūstelėję pelės klavišu atversite meniu langą ( Komentuoti, Užbaigti, Paskirti, Perleisti, Redaguoti, Ištrinti),  kuriame rasite pasirinkimą  ir jį pasirinkite, fiksuodami pelės klavišo spūstelėjimu.
  2. Atsistoję ant pelės klavišo spūstelėjimu išskleisite pasirinktą užduotį per visą ekraną. Jame ekrano viršutiniame meniu : atsistokite ant   ir fiksuokite savo pasirinkimą spūstelėdami pelės klavišą.

Redaguokite atitinkamus laukus Jums pateiktame lange :

 

     Atlikę visus pakeitimus,  pasirenkate  ir savo pasirinkimą fikssuojate pelės klavišo spūstelėjimu. Jeigu sumanėte, kad redagavimą atšauksite, tai atitinkamai pasirenkate   ir savo pasirinkimą fikssuojate pelės klavišo spūstelėjimu Tačiau jeigu Jūs nusprendėte, kad norite redaguoti užduoties tekstą, tai tada analogiškai kaip aukščiau aprašyta iš Užduočių sąrašo pasirenkate norimą įrašą ir pasirinkimą fiksuojate pelės klavišo spūstelėjimu. Iš sąrašo Jūsų pasirinktas įrašas atsiras ekrano dešinėje pusėje, o ekranas padalytas į dvi dalis: kairėje – Užduočių sąrašas, o dešinėje – pasirinkta Užduotis, kurią norėsite redaguoti. Pabrėžiu, kad redaguoti norite tekstą, tai dabar pasirenkate, žemiau esančius tris vertikalius taškučius  (ne mėlynus esančius ekrano viršuje, bet juodus, kurie yra žemiau ekrano) ir pasirinkęs atliekate teksto redagavimą, o jeigu reikalas bus tai ir papildomai galėsite prisegti kokius tai prisegtukus (nuotraukas ar kokį dokumentą). Redagavimo lange seno prisegtuko nerodo, tačiau jį išmesti visada galima Užduoties peržiūros lange.